• Ново
Екена мелница 10 w 10 h 24'l 3-еднострана песочна ендуратан фау дрво тавански зрак, стари пекан

Екена мелница 10 w 10 h 24'l 3-еднострана песочна ендуратан фау дрво тавански зрак, стари пекан

Buyers rating:
DEN 820.00

Износ

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Овие рачно насликани полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата.

Главните својства

Избор на купувачот

Ekena Millwork 3 4 H 3 8 P 7 8 L LUNEL Counding Fascia
  • Ново
Класификација на производот:

Ekena Millwork 3 4 H 3 8 P 7 8 L LUNEL Counding Fascia

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел Тие

DEN 1.67