• Ново
Ekena Millwork 3 8 W 3 8 H 3 8 T Екстра мали Beacon Декоративни wallидни панели во архитектонско одделение ПВЦ

Ekena Millwork 3 8 W 3 8 H 3 8 T Екстра мали Beacon Декоративни wallидни панели во архитектонско одделение ПВЦ

Buyers rating:
DEN 3199.84

Износ

Нашите дизајнерски pvидни панели на ПВЦ се одличен начин да се претвори традиционалниот wallиден простор во зачудувачки карактеристики. Овие украсни wallидни панели обезбедуваат модерен изглед со класична инспирација за кој било простор. Нивниот шик и софистициран изглед ги прави компатибилни со сите стилови на декор од модерни до потрадиционални. Нанесете ја вашата личност во вашиот дом со нашите современи wallидни панели за елегантна или разиграна точка на интерес. Преклопете ги панелите на темен wallид за смел контраст или насликајте иста боја како и wallидот, но со различен сјај за суптилен 3 D ефект. Создадете уникатен простор и извадете го вашиот wallид или таванот во уметничко дело. Вградениот дизајн нуди допир на текстура и мазна завршница што трае цел живот и го трансформира вашиот дом од подот до таванот веднаш штом ќе се инсталира.

Главните својства

Избор на купувачот

Ax Heaven Neal Schon PRS
  • Ново
Класификација на производот:

Ax Heaven Neal Schon PRS

Заоблен пластичен кревет за мачки и мали кучиња, со специјални парчиња за да се овозможи премин на возду

DEN 1.00