• Ново
Liveditor 5 -ниво на вода Фонтана со светла - каскаден проток на вода што тече во вода Зен LED осветлена фонтана, вклучувајќи електрична потопна пумпа

Liveditor 5 -ниво на вода Фонтана со светла - каскаден проток на вода што тече во вода Зен LED осветлена фонтана, вклучувајќи

Buyers rating:
DEN 8671.84

Износ

За секоја пригода, како што е денот на мајката, и таткото, родендени, пензионирање, прослава за домаќинство, забави за ангажмани, подароци за годишнина за родители, роднини, пријатели, добиваат добро подароци, шеф / вработени / соработници, или Совршено за секоја сезона на празници. Willе ги подобри сите кујнски бројачи / маса, камин, маса за кафе, трпеза, маса за внатрешен двор, пред биро, ноќен штанд, во или на горните полици.

Главните својства

Избор на купувачот