• Ново
Трговска марка ликовна уметност Зимски лисици платно уметност од Карла Мартел, бела мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Зимски лисици платно уметност од Карла Мартел, бела мат, дрвена рамка

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, ова подготвено уметничко парче, собрано, се одликува со лисици во шума покриена со снег. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Главните својства

Избор на купувачот