• Ново
Sporterенски тренер за ниска поддршка за спортски култури со ниска поддршка

Sporterенски тренер за ниска поддршка за спортски култури со ниска поддршка

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Преземете ги омилените активности со ниско влијание или дури и вашите секојдневни работи во овој градски градник за спортски култури во Avia. Овој стил е дизајниран со вграден градник за дополнително покритие и поддршка, заедно со додадена вентилација на мрежа од страна и под подмачкување за да ви помогне да бидете ладни и удобни во текот на денот, без оглед на тоа што правите. Пар со омилените хеланки со високи половини за да имате изглед што е совршено за лесен тренинг или обична облека. Ткаенина : 75% најлон, 25% спандекс. Грижа : Машинско миење топол нежен циклус. Земја на потекло : Увезен. Изграден во градник за дополнителна поддршка. Долги линиски култури за спортски градски култури. Ниско влијание. Отстранливи чаши за дополнително покривање и дишење. Avia Women Dilog Supports Trainer Sports Sports Bra.

Главните својства

Избор на купувачот

Долна облека женски женски памук плус големина Танга гаќички со низок половината јога т брифинзи протекувани задникот леплив
  • Ново
Класификација на производот:

Долна облека женски женски памук плус големина Танга гаќички со низок половината јога т брифинзи протекувани задникот леплив

Градник; градник за жени; велосипедисти шорцеви жени; жени долна облека; спортски градник; спортски град

DEN 3.00