• Ново
Графички мета за кратки ракави на Машкиот Машки

Графички мета за кратки ракави на Машкиот Машки

Buyers rating:
DEN 239.68

Износ

Барате мета што не е ништо помалку од легендарните? Овие памучни мешавини од Lee® прилично многу го кажуваат сето тоа. Буквално. Направено за редовно вклопување, лесно е да се носат овие удобни фитинг -тимови влечени во или надвор. Лесната вклопување ве одржува ладно кога температурите растат. Кога деновите и ноќите почнуваат да стануваат малку поладни, оваа мета е одлична за поставување под вашата омилена јакна или џемпер. Натоварени со сите карактеристики на удобност што очекувате да ги очекувате од Ли, вклучувајќи јака со ребрести екипи, засилени хем на рацете и долните полите, ова е една мета која е сигурна дека е главен плакарот. Редовно вклопување. Вратот на екипажот. Краток ракав. 50% памук, 50% полиестер. Стил #112334336.

Главните својства

Избор на купувачот

Georgeорџ машки Хенли со кратки ракави
  • Ново
Класификација на производот:

Georgeорџ машки Хенли со кратки ракави

Максимална удобност и максимален стил со Tee на Georgeорџ Хенли Класичен дизајн и супермеко чувство, гарант�

DEN 1.00