• Ново
Brownell Fastflight што служи црно бело. Yds

Brownell Fastflight што служи црно бело. Yds

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Издржлив, плетенка композитен центар. Силата на кршење приближно е 33 фунти. Браунел .026 65 г. РКТ сервирање, црна : отпорна на абразија, држи до триење и влечење создадено на летот на самострел. Направено од мешавина на материјал HMPE и полиестер. Брави до вашата жица дури и под најтешките услови. Зема раздвојување од равенката. Послужувањето на самострел е црна. Доаѓа во 65 дворови. Големина : .026.

Главните својства

Избор на купувачот

Метјус стринг комплети, WC 24 -ти
  • Ново
Класификација на производот:

Метјус стринг комплети, WC 24 -ти

Стринг комплет за Метјус Дреналин Конструиран од материјал BCYX Комплетот содржи 91 5 / 8 "стринг и 35 1 / 2инче�

DEN 1599.84
Pine Ridge 5 Нитро жица, црвена, пк
  • Ново
Класификација на производот:

Pine Ridge 5 Нитро жица, црвена, пк

Материјал за премија од одделение Ниско истегнување за безбедно, доследно држење Завршува изгорете лес

DEN 1599.84