• Ново
100мл Шишиња Со Парфеми Што Се Полнат Кристални Уметнички Атомизатори Шишиња Со Прскање

100мл Шишиња Со Парфеми Што Се Полнат Кристални Уметнички Атомизатори Шишиња Со Прскање

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Опис. Станува збор за кристално стаклени шишиња со парфеми со спреј со ананас и воздушно перниче. Тие можат да се користат за препакување парфем, лосион, масло и сл. Можете да ја декорирате дневната соба, спалната соба. Додадете модна смисла и модно моделирање. Карактеристики. - Материјал : Стакло. - орнаменти за дневната соба, и гроздобер спална соба додатоци. - Дизајн на шема на ананас, стаклените шишиња со спреј се совршени за чување парфем. - Апликација : може повторно пакување парфем, лосион, масло. - Додадете модна смисла; извонредна технологија, модно моделирање. - Исто така може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели, ќе им се допадне. орнаменти за дневната соба, и гроздобер спална соба додатоци. Дизајн на шема на ананас, стаклените шишиња со спреј се совршени за чување парфем. Апликација : може повторно пакување парфем, лосион, масло. Додадете модна смисла; извонредна технологија, модно моделирање. Исто така, може да биде добар избор за подарок за вашите пријатели, ќе им се допадне.

Главните својства

Избор на купувачот

50МЛ Каваи Санрио Куроми Спреј Шише Мојата Мелодија Цинаморол Симпатична Цртан Филм Тонер Влага Шише Преносни Патување Празно
  • Ново
Класификација на производот:

50МЛ Каваи Санрио Куроми Спреј Шише Мојата Мелодија Цинаморол Симпатична Цртан Филм Тонер Влага Шише Преносни Патување Празно

Добредојдовте во нашата продавница Стоката во нашата продавница е извонредна и цената е одлична, и ќе и�

DEN 3.00
Нова само-направена цевка за кармин, празен дијамант, сад за кристален кармин, пластично козметичко пакување, шише за полнење
  • Ново
Класификација на производот:

Нова само-направена цевка за кармин, празен дијамант, сад за кристален кармин, пластично козметичко пакување, шише за полнење

Материјал : абс пластика+кристал Големина : 75 25мм.Тежина : 39 грама Боја : како што е прикажано на сликата...

DEN 159.84
Алатки за убавина 5мл Полнење Парфем Атомизатор Дното Исполнет Парфем Шише Издавање Парфем Шише Пластични Лагер Козметика Притиснете
  • Ново
Класификација на производот:

Алатки за убавина 5мл Полнење Парфем Атомизатор Дното Исполнет Парфем Шише Издавање Парфем Шише Пластични Лагер Козметика Притиснете

Очекуваната испорака е 815 дена Дали сте подготвени за вашиот спреј директно од секое стандардно шише па�

DEN 0.33
Во Собата Црна Мултифункционална Празна Вода Распрскувач Постави Преносни Спреј Шише Тоалети Течни Контејнери Истекување-доказ
  • Ново
Класификација на производот:

Во Собата Црна Мултифункционална Празна Вода Распрскувач Постави Преносни Спреј Шише Тоалети Течни Контејнери Истекување-доказ

Овој сет вклучува 2 парчиња шишиња со прскање +2 парчиња шише со лосион+1 парчиња шишиња со пумпа+1 парчињ�

DEN 143.84
Суштински Комплет За Чешлање - - Аква
  • Ново
Класификација на производот:

Суштински Комплет За Чешлање - - Аква

Куќиште за Складирање на бебиња од соништата цврстата пластична кутија за складирање гарантира дека с�

DEN 2.33
Висечка Патничка Тоалетна Торба, Водоотпорна Козметичка Торба За Шминка Организатор За Патувања За Додатоци, Шампон, Контејнер
  • Ново
Класификација на производот:

Висечка Патничка Тоалетна Торба, Водоотпорна Козметичка Торба За Шминка Организатор За Патувања За Додатоци, Шампон, Контејнер

Висококвалитетен материјална висечка тоалетна торба е изработена од висококвалитетна фланелна ткаени

DEN 0.33
8мл Патнички Парфем Атомизатор За Полнење, Мини Шише Со Спреј Во Келн Празно, Мал Распрскувач За После Бричење За Диспензерот
  • Ново
Класификација на производот:

8мл Патнички Парфем Атомизатор За Полнење, Мини Шише Со Спреј Во Келн Празно, Мал Распрскувач За После Бричење За Диспензерот

Спецификација : Име На Производ : Спреј Шише Материјал На Производот : Алуминиум + Големина на стаклен пр�

DEN 1.67