• Ново
Активната модна мода на Авиа Активна Ками Топ

Активната модна мода на Авиа Активна Ками Топ

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

И вие сте надвор - во еден симпатичен Ками Топ од Авиа, се упати кон следната сесија за тренингот. Овој активен врв на жените има текстурирана завршница со дизајн на ленти со двојно рамо. Со издолжена грб по полите за малку женски стил, оваа женска тренинг врвна ткаенина за брзо сушење за да помогне да се одржи ладно, суво и удобно. Материјал : 54% полиестер/38% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Текстурирана завршница; Модерни детали за клучеви на грбот; двојни ленти за рамо; Брзо сушење ткаенина за да помогне да се одржи ладно и суво; издолжена грб полите. Активниот Ками на жените од Авиа.

Главните својства

Избор на купувачот

Бобс црвен мел
  • Ново
Класификација на производот:

Бобс црвен мел

Црвениот мелница со кафеав мелница на целото зрнца, брашно од кафеав ориз е внимателно заземјување на л�

DEN 224.48
Девојки за девојчиња Петалија
  • Ново
Класификација на производот:

Девојки за девојчиња Петалија

Овие девојки Петалија, ОП81762, Сончевата сандала се опремени за целодневно носење Овие чевли се затворањ�

DEN 1.33