• Ново
ft половина пазар на памет со црна рунда, слободна пластична база, беж

ft половина пазар на памет со црна рунда, слободна пластична база, беж

Buyers rating:
DEN 560.00

Износ

Чадорот на полу -тркалезно внатрешен двор е совршена опција за која било страна на прозорецот или мали простори за внатрешен двор, каде што обичниот чадор едноставно не работи. Направено со крошна отпорна на временски услови и лесен за отворен механизам. Подготвени за употреба директно од кутијата. Комплетот вклучува цврста тркалезна пластична основа. Сетот вклучува : еден (1) половина чадор и една (1) тркалезна пластична основа. Полиестерска крошна. Механизам за кревање на чудак. Решение за мали простори како балкони, мали тераси, патики, палуби или тенди. Времето и УВ отпорни.

Главните својства

Избор на купувачот

Девојки за девојчиња Петалија
  • Ново
Класификација на производот:

Девојки за девојчиња Петалија

Овие девојки Петалија, ОП81762, Сончевата сандала се опремени за целодневно носење Овие чевли се затворањ�

DEN 1.33
Палм Бич 7,5 'чадор на плажа
  • Ново
Класификација на производот:

Палм Бич 7,5 'чадор на плажа

Овој чадор од 71 / 2 'ве одржува кул и удобно додека се забавувате на сонце Изработено е од издржлив, отпоре

DEN 590.08