• Ново
Комплет За Двојно Тестирање Базен Мајстор

Комплет За Двојно Тестирање Базен Мајстор

Buyers rating:
DEN 5584.00

Износ

За одржување на соодветна хемија на вода Анализира три хемиски фактори : Хлор, Бром И Рн Круг, блок за тестирање со јасен преглед со соодветни капачиња во боја на 1/2оз. решенија НА D Базен Двојна Тест Комплет.

Главните својства

Избор на купувачот

Викерман Грин Лепто Лонгифолија Пакет 25 до 36 Долг, Вистински Зачуван Декор За Зеленило За Дома или Секојдневни Аранжмани,
  • Ново
Класификација на производот:

Викерман Грин Лепто Лонгифолија Пакет 25 до 36 Долг, Вистински Зачуван Декор За Зеленило За Дома или Секојдневни Аранжмани,

Големината варира поради природните варијации, висината се движи помеѓу 25 и 36" Оваа ставка се движи во в�

DEN 175.84
Intel Core i5-6500TE Процесор
  • Ново
Класификација на производот:

Intel Core i5-6500TE Процесор

Видеа, крцкави Процесор База Фреквенција 2 Графички Видео Макс Меморија 64 МК Производител На Процесор : �

DEN 9119.68