• Ново
Костум за синдикатот на лавовите за мажи

Костум за синдикатот на лавовите за мажи

Buyers rating:
DEN 304.00

Износ

Известете го светот кој е кралот на џунглата и одговара на оваа машка. Одликувајќи се со прекрасно кадифен измислица за крзно од крзно, како и затворање на патент-предниот дел за вклопување, овој костум за синдикатот ќе ве одржува пријатно додека легнувате низ куќата или на саваната додека ја прегледувате вашата територија. Има аспиратор со смело лавоно лице и збир на ткаенини уши нагоре, додека збир на долги ракави ја комплетира илузијата дека вие сте всушност Пантера Лео, а не хомо сапиенс. Оваа лав е достапна во Браун. Обив на Унијата на лавовите за мажи : 100% полиестер. Онзи. Фабриката за крзно. Сеопфатен дизајн на лав. Затворање на поштенски патенти. Худ со ткаенина лав лице, 3Д уши и факс на крзно. Долги ракави . Опашка од ткаенина. Достапно во Браун. Машинско миење ладно со слични бои, не бели, суво суво ниско, ладно железо по потреба.

Главните својства

Избор на купувачот

Бобс црвен мел
  • Ново
Класификација на производот:

Бобс црвен мел

Црвениот мелница со кафеав мелница на целото зрнца, брашно од кафеав ориз е внимателно заземјување на л�

DEN 224.48