• Ново
Јукон замена јарем За Дана 30, 44, и w парична казна сплајн и у-заеднички

Јукон замена јарем За Дана 30, 44, и w парична казна сплајн и у-заеднички

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Јукон јарем За Дана 30, 44, & 50 со парична казна сплајн & 1310 у/Заедничка големина. Јукон Опрема и Оска произведува комплетна линија на општа замена и серија перформанси на јареми за многу улични, трки и тешки теренски апликации. Одговара На Дана Спајсер 44. 26 сплајн. 1310 у-заедничка големина. 3.219 " предвремени прстен распон. 1.062 " дијаметар капа. Одговара Изберете : 1994-2001 ДОЏ РАМ 1500 1966-2002 ФОРД Ф250 1975-1996 форд Ф150 1979-1986,1999-2002 форд Ф350 1994-2002 ДОЏ РАМ 2500 1997-2006 ЏИП ВРАНГЛЕР / ТЈ 1989-1995 ЏИП вранглер / јј 1984-2001 ЏИП ЧИРОКИ 1993-1998 Џип Гранд чироки 2000-2005 форд екскурзија 1966-1968 шевролет ц10 1966-1979 Форд ф100 1966-1996 ФОРД БРОНКО 1966-1980 ШЕВРОЛЕТ К10 1987-1988 џип вранглер 1984-1985,1992-1994 Шевролет камаро 1972-1978,1980-1986 џип џип 1966-1993 Доџ в-серија 1972-1974,1977,1979-1980 АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП 1970-1974,1976,1980 шевролет блејзер 1966-1980 ШЕВРОЛЕТ К20 1986-1992 џип команче 1990-1993 волво 240 1967,1969-1980 Гмц К1500 1969-1979 ФОРД ЕКОНОЛИН И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Главните својства

Избор на купувачот

Бобс црвен мел
  • Ново
Класификација на производот:

Бобс црвен мел

Црвениот мелница со кафеав мелница на целото зрнца, брашно од кафеав ориз е внимателно заземјување на л�

DEN 224.48