• Ново
Фармерки на Софија од Софија Вергара Асиметричен пом

Фармерки на Софија од Софија Вергара Асиметричен пом

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Облеката за завиткување на Софија Вергара става нов спин на класика. Ел Вестидо Енколвенте де Софија Вергара Ле Да не Токе реновирадо А модел Клисико. El Ruedo Asimétrico Comienza a la altura de la la rodilla y termina al nivel de los muslos dejando una rodilla al descubierto. Fit : Редовно/ Talle Редовно. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо.Свилен, истегнат и тотално секси. Асиметричниот полите започнува под коленото и завршува на бутот високо од другата страна. Ел Ладо Мас Ларго Тиен Уна Када Кви Креа, аир де елеганција и фаворит на тал. Материјал : 90% полиестер/ 10% спандекс/ 90% полиестер; 10% LICRA.

Главните својства

Избор на купувачот

Општиот полу-кружен монограм Doormat 36 72
  • Ново
Класификација на производот:

Општиот полу-кружен монограм Doormat 36 72

Екстраголеми за да се обезбеди голема покриеност, оваа прекрасна комбинација на кокос и гума прави стил

DEN 1919.84
Девојки за девојчиња Петалија
  • Ново
Класификација на производот:

Девојки за девојчиња Петалија

Овие девојки Петалија, ОП81762, Сончевата сандала се опремени за целодневно носење Овие чевли се затворањ�

DEN 1.33
Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit
  • Ново
Класификација на производот:

Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit

Оваа маица за кратки ракави на Класик Класик Класик е изработена од удобна 100% памучна ткаенина Оваа кош�

DEN 335.52
Бобс црвен мел
  • Ново
Класификација на производот:

Бобс црвен мел

Црвениот мелница со кафеав мелница на целото зрнца, брашно од кафеав ориз е внимателно заземјување на л�

DEN 224.48