• Ново
Комерцијален Миксер За Храна VEVORbrand, 20qt 750W Брзини Прилагодлив Процесор За Храна Тешка Работа Со Куки За Тесто Од Нерѓосувачки Челик Маталка За Матење За Училишта Пе?

Комерцијален Миксер За Храна VEVORbrand, 20qt 750W Брзини Прилагодлив Процесор За Храна Тешка Работа Со Куки За Тесто Од Нерѓосувачки

Buyers rating:
DEN 8639.84

Износ

Совршено дизајниран за да ги направите сите видови мешање храна. 3 Додатоци За Мешање секој миксер индустриски е опремен со три заменливи додатоци, вклучувајќи кука за спирално тесто, рамен тепач и жичен камшик. Заштитен Штитник од нерѓосувачки Челик заштитен штитник од сад од нерѓосувачки челик прикачен на миксер ќе спречи прскање на состојките или ќе спречи паѓање на големи предмети во садот додека ви ја покажува внатрешната состојба. ●ЗАШТИТЕН ДИЗАЈН ● - штитник ЗА сад од нерѓосувачки челик е дизајниран да спречи големи предмети да паднат во садот за време на работата; висината на садот може лесно да се прилагоди со тркало за вртење; КОПЧИЊАТА ЗА СТАРТУВАЊЕ и ЗАПИРАЊЕ работат независно, обезбедувајќи безбедност. Широко се користи во пекари, ресторани, пицерии, комерцијална кујна и кантини. Тоа е идеална алатка за дома, пекари, ресторани и кантини. Со својот моќен мотор ОД 750 W и цврст сад од нерѓосувачки челик, овој миксер е робусна, издржлива и сигурна машина.

Главните својства

Избор на купувачот

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи
  • Ново
Класификација на производот:

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи

Од прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разнови�

DEN 286.24
Женско Здолниште Европски И Американски Темперамент Метална Боја Закривено Дно Стп Кожна Странична Патент Торба Мода Кратко
  • Ново
Класификација на производот:

Женско Здолниште Европски И Американски Темперамент Метална Боја Закривено Дно Стп Кожна Странична Патент Торба Мода Кратко

Големина : XS Половината : 66cm / 25.98" Колк : 90cm / 35.43" Должина : 36cm / 14.17" Големина : S Половината : 70cm / 27.56" Колк : 94cm /

DEN 399.84
Prettyui Дигитален Календар Будилник Ден Часовник Шарени Голем Дигитален Дисплеј Студентите Будилници ПРЕДВОДЕНА Електронски
  • Ново
Класификација на производот:

Prettyui Дигитален Календар Будилник Ден Часовник Шарени Голем Дигитален Дисплеј Студентите Будилници ПРЕДВОДЕНА Електронски

Тип на ставка : Дисплеј Во Боја Дигитален Часовник Материјал : Абсколор : Бела, Црна Тежина : 200g Size : 13,5x3, 5x10

DEN 527.20
Лажица Ткаенина-Динос Валентин Момчиња Диносаурусите Морнарица Бела Сива Црвена Сина Ден Печатени На Лен Памук Платно Ткаенина
  • Ново
Класификација на производот:

Лажица Ткаенина-Динос Валентин Момчиња Диносаурусите Морнарица Бела Сива Црвена Сина Ден Печатени На Лен Памук Платно Ткаенина

Динос Валентин Момчиња Диносауруси Морнарица Бела Сива Лажица Ткаенина од Дворот Лен Памучно Платно Н�

DEN 0.33