• Ново
Raybestos 981786R Р-Линија Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: - ФОЛКСВАГЕН TIGUAN, -AUDI Q3

Raybestos 981786R Р-Линија Диск Сопирачка Роторот Одговара изберете: - ФОЛКСВАГЕН TIGUAN, -AUDI Q3

Buyers rating:
DEN 2069.28

Износ

Нашите ротори За Р-Линија се развиени од примероци ОД ОЕ и изработени со квалификуван материјал Г3000, обезбедувајќи форма, вклопување и функција за сигурни перформанси.Роторите на Raybestos R се дизајнирани за секојдневни услови за возење. Нудејќи водечка индустрија, 99,8% покриеност за увоз и домашни автомобили, лесни камиони и Теренци, нашите ротори за ПГ обезбедуваат највисоко ниво на сигурност, безбедност и перформанси. Тие го исполнуваат стандардот САЕ за цврстина на истегнување, обезбедувајќи структурен интегритет и максимален век на траење и имаат ненасочна завршница за заземјување за производ кој е подготвен да се инсталира веднаш надвор од кутијата. Ова помага да се минимизира варијацијата на дебелината на роторот, гарантирајќи соодветна рамнотежа, минимизирани вибрации и потивко, помазно запирање. Raybestos 981786 R-R-Линија Диск Сопирачка Роторот Одговара Изберете : 2018-2023 ФОЛКСВАГЕН TIGUAN 2016-2018 AUDI Q3 2019-2021 ФОЛКСВАГЕН JETTA 4 Цил 2 L 2016-2019, 2020-2022 AUDI TT и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите . Тие се 100% потврдени и мелница избалансиран колку што е потребно.

Главните својства

Избор на купувачот

Панталони За Жени Работат Секојдневен Лен За Широк Струк Широка Нога Лабаво Вклопување Палацо Плажа Трендовски Панталони Со
  • Ново
Класификација на производот:

Панталони За Жени Работат Секојдневен Лен За Широк Струк Широка Нога Лабаво Вклопување Палацо Плажа Трендовски Панталони Со

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Тип На Шема : Печатење Стил : Мода, Каузал�

DEN 1.33
Холи Перформанси 26-Гас Плоча
  • Ново
Класификација на производот:

Холи Перформанси 26-Гас Плоча

Холи производите се неприкосновен лидер во системите за гориво повеќе од 100 години Холи карбураторите г

DEN 799.20
Женско Здолниште Европски И Американски Темперамент Метална Боја Закривено Дно Стп Кожна Странична Патент Торба Мода Кратко
  • Ново
Класификација на производот:

Женско Здолниште Европски И Американски Темперамент Метална Боја Закривено Дно Стп Кожна Странична Патент Торба Мода Кратко

Големина : XS Половината : 66cm / 25.98" Колк : 90cm / 35.43" Должина : 36cm / 14.17" Големина : S Половината : 70cm / 27.56" Колк : 94cm /

DEN 399.84