• Ново
Пакет НА CRCW060322R1FKEA Рес Дебел Филм 22. Ом 1% 0.1 w € 100ppm °C Конформална Обложена Подлога SMD Автомобилска, Исечена Лента, RoHS

Пакет НА CRCW060322R1FKEA Рес Дебел Филм 22. Ом 1% 0.1 w € 100ppm °C Конформална Обложена Подлога SMD Автомобилска, Исечена

Buyers rating:
DEN 217.44

Износ

Пакет од 10 CRCW060322 R1 FKEA Res Дебел Филм 0603 22.1 Ohm 1% 0.1 W(1/10 W) 100ppm/°C Конформална Обложена Рампа SMD Автомобилска, Исечена Лента, Rohs Пакет од 10 CRCW060322 R1 FKEA Res Дебел Филм 0603 22.1 Ohm 1% 0.1 W(1/10 W) 100 PPM/°C КОНФОРМАЛНА ОБЛОЖЕНА ПОДЛОГА SMD АВТОМОБИЛСКА, Исечена Лента, Rohs.

Главните својства

Избор на купувачот

Химели Орнаменти Комплет-Топката
  • Ново
Класификација на производот:

Химели Орнаменти Комплет-Топката

Цврстиот Даб ви носи традиционален фински стил На Химели Лесно за правење, овие разноврсни украси ја ка�

DEN 2.33
Дневник За Боење За Возрасни: Стрес
  • Ново
Класификација на производот:

Дневник За Боење За Возрасни: Стрес

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

DEN 0.67
Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено
  • Ново
Класификација на производот:

Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено

Какво фантастично лесно здолниште! Воопшто не е прилепено, со лесен материјал, така што без напор, одете�

DEN 383.84