• Ново
Коко-Ун Поко Локо Маица Со Кратки Ракави 3д Принт Жени Мажи Деца Коко Боја Лого Потресени Графички Хавајски Врв

Коко-Ун Поко Локо Маица Со Кратки Ракави 3д Принт Жени Мажи Деца Коко Боја Лого Потресени Графички Хавајски Врв

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Детали За Производот. Должина на ракавот : Краток ракав. Еластичност : Микро-Еластичност. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Лесен. Активност : Одмор,Забава,Дневно, Одмор. Деколте : Јака Од Шал. Шема : Коко. Стил : Секојдневен. Тема : Лето. Ткаенина : Полиестер. Детска Големина : 100см, 110см, 120см, 130см, 140см, 150см, 160см, 170см. Големина на возрасни : XXS, XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL,5 XL,6 XL,7 XL, 8 XL. (Детална табела со големини е во поврзаната слика). Ефектот на горниот дел од телото е уреден, а изработката е добра. Дизајнот има добар декоративен ефект врз силуетата на облеката. Едноставниот дизајн на манжетната го прави удобен и лабав за носење. Опис на материјалот : дише, нежен и стилски, мек за гледање, свиленкаст за допир. Инструкции за перење : температурата на Миење Раце е најмногу 30€, не избелувајте, закачувајте и капете суво во сенка, температурата на долната плоча на железото е најмногу 150€, редовно хемиско чистење. Особено, нормално е дека грешката на податоците за оваа големина е во рамките на 2-4см поради различни методи На мерење Коко - Он Поко Локо Маица Со Кратки Ракави 3д Печатење Жени Мажи Деца Коко Боја Лого Потресени Графички Хавајски Врв.

Главните својства

Избор на купувачот

Маичка со краток ракав на женски дрес
  • Ново
Класификација на производот:

Маичка со краток ракав на женски дрес

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

DEN 226.24
Гроздобер Ферхопе Алабама Летен Одмор Плажа Соу Уникатни Отпечатоци Од Градите На Женски Графички Маици-Удобни И Трендовски
  • Ново
Класификација на производот:

Гроздобер Ферхопе Алабама Летен Одмор Плажа Соу Уникатни Отпечатоци Од Градите На Женски Графички Маици-Удобни И Трендовски

●Нега / машина за перење, не сушете се, Избегнувајте белило и натопување во должина ●Материјал}нашите г�

DEN 255.20
Б91хз Преголеми Графички Маици Женска Кошула Со Пруги Половина Патент Блузи За Жени Модни Маици Со Кратки Ракави Облечени Секојдневно
  • Ново
Класификација на производот:

Б91хз Преголеми Графички Маици Женска Кошула Со Пруги Половина Патент Блузи За Жени Модни Маици Со Кратки Ракави Облечени Секојдневно

Пол : Жени Карактеристики : шик пуловер со квадратно деколте, блузи со надуени ракави, основна цврста бој

DEN 351.68
Ксинкингхао Женски Бохо Цветни Печати Кошула Блузи Против Вратот Шифон Обични Маици Врвови Со Кратки Ракави Вградени Врвови
  • Ново
Класификација на производот:

Ксинкингхао Женски Бохо Цветни Печати Кошула Блузи Против Вратот Шифон Обични Маици Врвови Со Кратки Ракави Вградени Врвови

Покрај тоа, можете да ги носите и овие блузи за жени мода 2023 облечени со фармерки, здолниште или како обл�

DEN 271.84
Зодгу Лето Женски Патриотски Блузи Памучна Линија Маици Капка Ракав Краток Ракав Женски Врвови Сончоглед Денот На Независноста
  • Ново
Класификација на производот:

Зодгу Лето Женски Патриотски Блузи Памучна Линија Маици Капка Ракав Краток Ракав Женски Врвови Сончоглед Денот На Независноста

Season : Autumn / Spring / Summer Gender : Women Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Collar : VNeck Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот

DEN 273.60