• Ново
Машки Технолошки Пакет Маици Со Кратки Ракави

Машки Технолошки Пакет Маици Со Кратки Ракави

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

100% полиестерски дрес со влакно; Aqua FX q за својства на фитил; Freshcare™ за антимикробни својства; Валани напред рамо и страничен спој; Споена еднокреветна јака 3/4; Контрастна лента за вратот на јаглен; Гилдан Менс Техника Маица Со Кратки Ракави 2 Пакет.

Главните својства

Избор на купувачот

Облека од 80-тите За Мажи Небесно Сини Шорцеви Сетмени Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки
  • Ново
Класификација на производот:

Облека од 80-тите За Мажи Небесно Сини Шорцеви Сетмени Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки

Комплетот од 2 парчиња има тркалезен врат, еластична лента и затворање на врвката Маичката е исечена со �

DEN 1.33
Машки Кошули Летни Машки Работни Кошули Со Долги Ракави Машка Есенска И Зимска Мода Секојдневно Брусење Кариран Џеб Јагнешка
  • Ново
Класификација на производот:

Машки Кошули Летни Машки Работни Кошули Со Долги Ракави Машка Есенска И Зимска Мода Секојдневно Брусење Кариран Џеб Јагнешка

52" рамо : 45см / 17.13"ГОЛЕМИНА : Xxxxl биста : 120cm / 47.23" Должина : 71cm / 27.95"Големина : XXL биста : 108см / 42.83" Должина : 70cm /

DEN 388.80
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла во т

DEN 2.67
Машка Кошула Со Долги Ракави Елитај Машки Графички И Везена Модна Маица Пролетна И Есенска Печатена Маичка Со Пуловер Со Пуловер
  • Ново
Класификација на производот:

Машка Кошула Со Долги Ракави Елитај Машки Графички И Везена Модна Маица Пролетна И Есенска Печатена Маичка Со Пуловер Со Пуловер

47"Sleeve : 69cm / 27 Кошулата со јака со цврста лента изгледаше добро без разлика дали е напикана во фармерки ил�

DEN 271.52