• Ново
Педорт Кошули За Мажи Трендовски Летни Машки Автентични Маички Со Кратки Ракави Модна Улична Облека Стилска Маица GY2, S

Педорт Кошули За Мажи Трендовски Летни Машки Автентични Маички Со Кратки Ракави Модна Улична Облека Стилска Маица GY2, S

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

32" Ракав : 21cm/8. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. обезбедува максимално движење и дишење за време на тренингот.дише и растегливо,отстранувајќи ја потта, ве одржува суви и удобни. Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава.52" Рамо : 46cm/18. 1 Компјутер Мажите Врвот Табела : . Кратки ракави фитнес дуксери одлично за сите сезони, може да се носат за слободно време,тренингот за вежбање,фитнес ,бодибилдинг,кревање тегови,трчање, кошарка и други активности на отворено. Машката маска за мускулна теретана со качулка е наменета за слобода на движење, дизајн без ракави,цврсти бои и практичен џеб од кенгур напред може да ги складира вашите припаѓања,а вградениот и уреден отсечен ,еластичниот ребрест дизајн на горниот дел,овозможува поголема подвижност во која било насока.11" Ракав : 22cm/8. Дебелина : Стандард. Должина на ракавот : Краток Ракав. За да ја обезбедите вашата најдобра големина,внимателно проверете ги информациите за големината за да бидете сигурни дека вашето мерење пред да нарачате. Миење со рака или машина. Тип На Шема : Печатени.45" должина : 76см/29.66" Должина : 72cm/28.56"Големина : M Биста : 108cm/42. Овие дуксери за вежбање без ракави можат да ги покажат вашите силни раце и обликот на телото.

Главните својства

Избор на купувачот

клиос 4 јули Кошули За Мажи Патриотски Ѕвезди И Пруги Графички Маици Летни Обични Крпеница На Вратот Врвна Крпеница Гроздобер
  • Ново
Класификација на производот:

клиос 4 јули Кошули За Мажи Патриотски Ѕвезди И Пруги Графички Маици Летни Обични Крпеница На Вратот Врвна Крпеница Гроздобер

✈ ✈ машки поло маици со кратки ракави брзо сушење,поло маици за мажи со кратки ракави,машки поло маици с

DEN 244.80
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла во т

DEN 2.67
Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со �

DEN 2.00
Детски Унисе Маица За Возрасни
  • Ново
Класификација на производот:

Детски Унисе Маица За Возрасни

Детски Унисекс Маица За Возрасни ДЕТСКИ ИЗНЕНАДУВАЊЕ МАИЦА ЗА ЛИЦЕ оваа унисекс маица за возрасни изгл

DEN 1.67
Облека од 80-тите За Мажи Небесно Сини Шорцеви Сетмени Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки
  • Ново
Класификација на производот:

Облека од 80-тите За Мажи Небесно Сини Шорцеви Сетмени Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки

Комплетот од 2 парчиња има тркалезен врат, еластична лента и затворање на врвката Маичката е исечена со �

DEN 1.33
Кафепрес-Сас. & Куче-Лесна Маица-ЦП
  • Ново
Класификација на производот:

Кафепрес-Сас. & Куче-Лесна Маица-ЦП

Овие квалитетни маици со краток ракав со вратот на екипажот се 100% претходно намален памук (мешавина од п

DEN 383.84