• Ново
Биро Пластични Громет Маса Кабел Компјутер Биро Капак Жица Дупка Капак

Биро Пластични Громет Маса Кабел Компјутер Биро Капак Жица Дупка Капак

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Ве молиме дозволете мала пристрасност за рачно мерење во податоците.* Капакот исто така може целосно да се отстрани за да се овозможи приклучокот во живо да помине низ дупката во ракавот на кабелот*Лесен за инсталирање и сигурен за употреба* Идеален додаток за монтирање на кабелот на работната маса на компјутерот,*Широко користен во канцеларии, домови, хотели, банки итн. Напредна технологија на производство, висока сигурност и високи перформанси. Вашето задоволство е нашата најголема желба, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви обезбедиме сеопфатни услуги пред продажба и по продажбата. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.

Главните својства

Избор на купувачот

Женска Мода Ноќта На Вештерките Отпечатена Лабава Маица Ракави со Средна должина Блуза Вратот На Екипажот Обични Врвови За Женски
  • Ново
Класификација на производот:

Женска Мода Ноќта На Вештерките Отпечатена Лабава Маица Ракави со Средна должина Блуза Вратот На Екипажот Обични Врвови За Женски

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 106cm / 41 Сезона : Type / Пролет / Зима Пол : Жени,Девојка Повод : �

DEN 1.67
Стрелка Знак-Стирен-Тауп Црн
  • Ново
Класификација на производот:

Стрелка Знак-Стирен-Тауп Црн

Знак во согласност СО АДА направен од издржлив, отпорен на вандали, стирен со вбризгување со висок удар..

DEN 1.67
Посијего Женски Плус Големина Спортски Панталони Fall Зима Врвка За Влечење Панталони За Џогирање Со Висок Струк Дневни Панталони
  • Ново
Класификација на производот:

Посијего Женски Плус Големина Спортски Панталони Fall Зима Врвка За Влечење Панталони За Џогирање Со Висок Струк Дневни Панталони

✮ПЕРЕЊЕ овие женски панталони се лесни за нега, машинско перење или рачно перење, пеглање на ниска тем

DEN 559.84