• Ново
Силвертон Мини Хамса Рака Силвертон Маска За Лице Ѓердан

Силвертон Мини Хамса Рака Силвертон Маска За Лице Ѓердан

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Силвертон Мини Хамса Рака Сребрен Тон Лице Маска Ѓердан. Силвертон Мини Хамса Рака е околу 0,5 x 0,34 x 0,1 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Мини хамса раката има кристал на предната страна. Хамсата е популарен амајлија кој обезбедува одбрана од злото око. Зборот хамса потекнува од arпскиот збор Хамс што значи "пет", но и "петте прсти на раката". Позната Е И Како Раката На Фатима. Ѓердан е 20 инчи со јастог канџи на секоја страна. Лесно прицврстете ја маската за лице. Одличен додаток на вашата маска за лице. Синџирот силвертон е сјаен и може да се носи на маски за еднократна употреба, како и на повеќето платнени маски. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади. Ѓердан е 20 инчи со јастог канџи на секоја страна. Лесно прицврстете ја маската за лице. Одличен додаток на вашата маска за лице. Прекрасен подарок за персонализирање на вашата маска.

Главните својства

Избор на купувачот

Комерцијален Миксер За Храна VEVORbrand, 20qt 750W Брзини Прилагодлив Процесор За Храна Тешка Работа Со Куки За Тесто Од Нерѓосувачки
  • Ново
Класификација на производот:

Комерцијален Миксер За Храна VEVORbrand, 20qt 750W Брзини Прилагодлив Процесор За Храна Тешка Работа Со Куки За Тесто Од Нерѓосувачки

Совршено дизајниран за да ги направите сите видови мешање храна 3 Додатоци За Мешање секој миксер индус�

DEN 8639.84
Ќерки На Темнината Саундтракот
  • Ново
Класификација на производот:

Ќерки На Темнината Саундтракот

Според критичарот Џефри Обриен : Ќерките На Темнината неверојатно се наведнуваат кон уметничкиот крај �

DEN 416.00
Реки Работ Производи Големи 12 во 16во Декоративна Табла За Сечење Калено Стакло, Хипоалергична, Нелизгачка, Текстура Површина
  • Ново
Класификација на производот:

Реки Работ Производи Големи 12 во 16во Декоративна Табла За Сечење Калено Стакло, Хипоалергична, Нелизгачка, Текстура Површина

Оваа Табла за Сечење Калено Стакло Од Производите на Работ на Реките има димензии 12 инчи на 16 инчи, обезб

DEN 311.20
Холи Перформанси 26-Гас Плоча
  • Ново
Класификација на производот:

Холи Перформанси 26-Гас Плоча

Холи производите се неприкосновен лидер во системите за гориво повеќе од 100 години Холи карбураторите г

DEN 799.20