• Ново
Цветни Бања Во Собата Туш Завеса Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

Цветни Бања Во Собата Туш Завеса Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Висококвалитетен материјал : нашата завеса за туширање е изработена од полиестерски влакна и има добар водоотпорен ефект., а дизајнот е извонреден, што може да ја поттикне висококвалитетната атмосфера на вашата бања, што е најдобриот избор за вашата декорација., а дизајнот е извонреден, што може да ја поттикне висококвалитетната атмосфера на вашата бања, што е најдобриот избор за вашата декорација. Подлогата за бања е изработена од фланелен.

Главните својства

Избор на купувачот

Тармек Божиќни Фустани За Жени Празнични Фустани Плус Големина Црн Мини Фустан В-Врат Самовила Фустан Коктел Забава Свадба Гостински
  • Ново
Класификација на производот:

Тармек Божиќни Фустани За Жени Празнични Фустани Плус Големина Црн Мини Фустан В-Врат Самовила Фустан Коктел Забава Свадба Гостински

[НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ЖЕНИ] Секоја жена би сакала смешен симпатичен графички фустан, купете го овој божи�

DEN 2.00