• Ново
Бејсајд Возрасни 6. оз. Памучна Маица-БА2905

Бејсајд Возрасни 6. оз. Памучна Маица-БА2905

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Бејсајд Возрасни 6.1 мл. 100% Памучна Маица-БА2905, Бејсајд, БА2905, ЦРВЕНА, 3 XL, Маици, Памучни Празни Маици Со Кратки Ракави;Предпијан, 6,1 мл., 100% претходно испукан памук (мешан памук/полиестер во бои на хедер); Предиво од Отворен крај; Целосно сечење; лента од Рамо до рамо; Ракав Со Двојна игла и долни рабови; Унија Направена во сад 6.1 мл., 100% претходно испукан памук (мешан памук/полиестер во бои на хедер); Предиво од Отворен крај; Целосно сечење. ; Лента од рамо до рамо; Ракав Со Двојна игла и долни рабови; Унија Направена во САД.

Главните својства

Избор на купувачот

Менс Клементин Трибленд Маица
  • Ново
Класификација на производот:

Менс Клементин Трибленд Маица

4.7 мл., претходно испукан 50% полиестер, 25% чешлан памук со прстен, 25% вискоза 30 единечна полувградена силуе

DEN 1.00
Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица
  • Ново
Класификација на производот:

Менс оз. Тешка ПАМУЧНА ХД-Маица

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

DEN 3.33
Glookwis Менс V Вратот Основни Маица Секојдневен Маица Редовно Се Вклопуваат Мода Блуза Обичен Чипка До Врвови Маици Темно Каки
  • Ново
Класификација на производот:

Glookwis Менс V Вратот Основни Маица Секојдневен Маица Редовно Се Вклопуваат Мода Блуза Обичен Чипка До Врвови Маици Темно Каки

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Ткаенината Е Мека и Дише, Удобн

DEN 1.33