• Ново
Елементи женски плус големина на животински принтри миди фустан со половината за вратоврска

Елементи женски плус големина на животински принтри миди фустан со половината за вратоврска

Buyers rating:
DEN 607.84

Износ

Искусете ја енергијата на егзотичното животно печатење миди фустан од елементите на Елоки, сега се третира со ракави со балон. Совршено со вашите омилени чизми за работа и пошироко. • Материјал : 100% памук • Грижа : Машината за перење • Земја на потекло : Увезена • Големина : Модел е 5’10 ”и носи големина 14 • одговара : блиску вклопување; Силуета А-линија • Должина : 48 ”на модел; Должината на миди погоди под коленото • Затворање : Стил на пуловер со само-вратоврска на централниот дел на половината • ракави : долги, балон ракави со затегнат еластичен раб • џебови : ниту еден • Карактеристики : Еластизиран цвест на половината, странични парчиња, плетена ткаенина; Неисполнети елементи на елокии - секојдневна мода по чувство на добри цени.

Главните својства

Избор на купувачот

Холандски господар дафодил светилки
  • Ново
Класификација на производот:

Холандски господар дафодил светилки

50 големи светилки елен и отпорен на глодари, пролетно цветни, одлични повторно цветаат секоја година на�

DEN 720.00