• Ново
Ирина ИНЕВЕН КОМПЈУТЕРСКИ ДРУГИ ДРВО ВО ВОВЕН ВРВНА ТАБЕЛА ВРАБОТНИ РАБОТНИЦИ РАБОТНИЦИ ЗА ВОДА

Ирина ИНЕВЕН КОМПЈУТЕРСКИ ДРУГИ ДРВО ВО ВОВЕН ВРВНА ТАБЕЛА ВРАБОТНИ РАБОТНИЦИ РАБОТНИЦИ ЗА ВОДА

Buyers rating:
DEN 655.68

Износ

Пакаж Вклучен : 1x биро. Компјутерската биро е погодна за употреба во затворен простор, како што се дневна соба, спална соба, просторија за студии, канцеларија и слично.Сил : Современа. Обезбеден капацитет на тежина (lbs) : 77 bs. Компјутерската биро е направена со високо квалитетен материјал , што е цврсто и не е лесно да се скрши. Спецификација : Боја : орев и песочна црна. Табелата за пишување може да се користи на многу места, како што се спална соба, дневна соба, просторија за студии и сл. Компјутерската биро создава место за да се фокусирате на вашата студија или работа, совршено за секојдневна употреба.Assembly Потребно : Да. Лесно е да се собере, може да додаде допир на модерен стил на вашиот простор за живеење. Работата на работната станица има студија за десктоп, можете да поставите хартија, пенкало, книги, лаптоп или други канцелариски материјали. Производство Големина : 62 "x 24 " x 31 "H.Опис : Табелата за пишување е опремена со фиока, можете да ги поставите вашите додатоци добро организирани и на дофат.

Главните својства

Избор на купувачот

Мало Девојче Костими За Капење Бебе Девојче Костим За Капење Бикини Комплети Костими За Капење Облека За Летна Плажа Врвни Шорцеви
  • Ново
Класификација на производот:

Мало Девојче Костими За Капење Бебе Девојче Костим За Капење Бикини Комплети Костими За Капење Облека За Летна Плажа Врвни Шорцеви

Ветување Совршен Подарок : комплет за бикини костими за капење за мали деца е идеален подарок за девојчи

DEN 319.84