• Ново
Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, двострана

Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, двострана

Buyers rating:
DEN 1919.20

Износ

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изглед на вашите домашни ентериери. Споредено со реалните греди на дрво, тие се значително полесни што овозможуваат безболна инсталација со намалена работна сила, тие не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење, термити и искривување, така што одржувањето е практично нула, тие се 2-3 пати поприфатливи , цело време има греди што се разликуваат од вистинско дрво. 1 "Дебелина на wallидот. Непропустлива за распаѓање, наезда на инсекти, оштетување на водата и нема да искриви, пука или раздели. Реална текстура на дрво. Не бара дополнителна структурна поддршка, што значи значителна заштеда во материјалот и трудот.

Главните својства

Избор на купувачот

Ekena Millwork 3 4 H 3 8 P 7 8 L LUNEL Counding Fascia
  • Ново
Класификација на производот:

Ekena Millwork 3 4 H 3 8 P 7 8 L LUNEL Counding Fascia

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел...

DEN 1.67
6 w 10 d 18 H Funston Rough Sawn Brace, Douglas Fir
  • Ново
Класификација на производот:

6 w 10 d 18 H Funston Rough Sawn Brace, Douglas Fir

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

DEN 0.67