• Ново
Мармонт Хил Плутон Рамка за печатење во сликарство

Мармонт Хил Плутон Рамка за печатење во сликарство

Buyers rating:
DEN 719.84

Износ

Севкупна ширина - од страна на страна : 36 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Пол : Неутрален. Големина 30 "H x 45" W x 1,5 "D Целокупната висина - од горе до дно : 30" Севкупна ширина - од страна на страна : 45 "целосна длабочина - предна до грб : 1,5" Севкупна тежина на производот : 9 фунти. Севкупна ширина - страна на страна : 24 ". Целокупната висина - од горе до дно : 20". Севкупна висина - горе до дно : 40".

Главните својства

Избор на купувачот