• Ново
Маичка за кратки ракави на Georgeорџ Машки

Маичка за кратки ракави на Georgeорџ Машки

Buyers rating:
DEN 249.60

Износ

Ажурирајте ја вашата гардероба со класичен главен дел од Georgeорџ. Оваа екипаж на екипажот има кратки ракави за целодневна удобност и е направена во ткаенина за влага за да се одржи ладно и суво. Земете повеќе од едно! Моделот е 6’1 ”и носи со големина на M. Crewneck. Кратки ракави. Помага да ја намали влагата. 65% рециклиран полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Машка маица за кратки ракави од Georgeорџ.

Главните својства

Избор на купувачот

Машка маица за мажи во Georgeорџ
  • Ново
Класификација на производот:

Машка маица за мажи во Georgeорџ

Вежбање до викенд, ништо не го победи обичниот стил на краткиот ракав со кратки ракави на Georgeорџ во моде�

DEN 3.00
Машка комбо кошула и чорапи
  • Ново
Класификација на производот:

Машка комбо кошула и чорапи

Останете удобно на отворено и на друго место со овој комбокомплет со 3 парчиња комбо Тема со долги ракав�

DEN 300.48