• Ново
Бебе Бебе Ребро Боди Балерина Мавелозен 12М

Бебе Бебе Ребро Боди Балерина Мавелозен 12М

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Овие боди имаат раменици во скутот за да им олеснат многу пати на ден родителите да ја менуваат облеката на бебето. 100% чешлан памук со прстен; Хедер е 90/10 чешлан памук/полиестер со прстен; БОИТЕ НА ЦВЦ се 60/40 чешлан памук/полиестер. Белата боја е зашиена со 100% памучна нишка, етикета за следење во согласност со CPSIA во страничниот спој. 1х1 бебе ребро, Иновативни три-предвремени затворање. Рамен брава зашиени рабови; Двојна игла ребрести врзување на вратот, рамената, ракавите и отворите на нозете.

Главните својства

Избор на купувачот

Санвиглор Дами Комбинезон Без Ракави Една Облека Кариран Принт Севкупно Секојдневни Дуксери Летни Салони Комплети Цветни Л
  • Ново
Класификација на производот:

Санвиглор Дами Комбинезон Без Ракави Една Облека Кариран Принт Севкупно Секојдневни Дуксери Летни Салони Комплети Цветни Л

Класична Гардероба Главна Тренерка.Карактеристики : 1 ДизајнБез Ракави, Облека Од Едно Парче, Јамка За П�

DEN 1.33
Бош Панел-фациа ОЕМ 777874
  • Ново
Класификација на производот:

Бош Панел-фациа ОЕМ 777874

* 00777874 бош панелфасија оем 777874* оем производител бренд : бош* оем опис : "панелфасија" * точка состојба нов*

DEN 3999.84
Ac Адаптер За Acer Aspire V5-482PG V7-V7-582P
  • Ново
Класификација на производот:

Ac Адаптер За Acer Aspire V5-482PG V7-V7-582P

Моќност : Влез 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 19 V 4.74 а 90 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Конек

DEN 270.08
Големи Празнични Зделки
  • Ново
Класификација на производот:

Големи Празнични Зделки

НЕ ТРЕБА ДА СЕ КОРИСТИ ВО ВЛАЖНИ ИЛИ ВЛАЖНИ ЛОКАЦИИ КАКО БАЊА подароци за мажи вентилатор за греење...

DEN 0.33