• Ново
Уникатни поволни цени, женски плус големина руфле блуза против вратот со краток ракав на вратот

Уникатни поволни цени, женски плус големина руфле блуза против вратот со краток ракав на вратот

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Супер-мека кошула од ткаенина направена од материјал со добар квалитет и е лесна за носење. Силуета за замав, лабава врвот станува суштинско парче за положување во текот на летото и пролетта. Тоа е дневен врв на абење и лесно се спарува. Совршено се совпаѓаат со фармерки за обичен летен стил. Мерење (во инчи) Меѓународна големина градите Girth1x 48 7/8 - 45 5/ 82x 52 48 7/83x 55 1/2 - 52 3/84x - - 59 55 7/8 Единствени поволни цени Plusенски плус големина Руфл блуза против вратот краток ракав Топ 100% Рејон. Империја половината. V вратот. Предно копче на копчето Хенли. Plusенски плус врвови. Машинско миење ладно со како боја. Големина на телото на моделот : Висина : 5'3 ", Градите : 42 инчи, половината : 34 1/4 инчи, колк : 48 1/4 инчи, тежина : 188 фунти, моделот носи 1x.

Главните својства

Избор на купувачот

Baretraps Garner се лизга на женските лекари
  • Ново
Класификација на производот:

Baretraps Garner се лизга на женските лекари

Baretraps женски случајни со атлетски начин на живот како вашиот, Гарнер ќе биде вашиот најдобар тим играч о�

DEN 2.00