• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Подводен живот VII“ платно уметност од Дафне Брисоннет

Трговска марка ликовна уметност „Подводен живот VII“ платно уметност од Дафне Брисоннет

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Уметник : Дафне Brissonnetsubject : Animals Tyle : Type Prodall Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис Подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има украсен црно-бел цртеж на лушпа од лушпа. Квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Дафне Брисоннет „Подводен живот vii“ платно уметност.

Главните својства

Избор на купувачот

Палм Бич 7,5 'чадор на плажа
  • Ново
Класификација на производот:

Палм Бич 7,5 'чадор на плажа

Овој чадор од 71 / 2 'ве одржува кул и удобно додека се забавувате на сонце Изработено е од издржлив, отпоре

DEN 590.08
Лук гурмај хабанеро кисела лук, оз
  • Ново
Класификација на производот:

Лук гурмај хабанеро кисела лук, оз

Овој лук од Хабанеро е многу жежок! Кисела лук се прави со процес на ладен мариноване што му овозможува н

DEN 127.68
Бобс црвен мел
  • Ново
Класификација на производот:

Бобс црвен мел

Црвениот мелница со кафеав мелница на целото зрнца, брашно од кафеав ориз е внимателно заземјување на л�

DEN 224.48