• Ново
Softee 10-парчиња памучна бања за миење на раката за миење на раката, црвено

Softee 10-парчиња памучна бања за миење на раката за миење на раката, црвено

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Softee 10-парчиња 100% памучни бањи за миење на раката за миење на раката во црвена боја имаат текстурирано тело со ребреста граница. Топлата пастелна палета на бои создава амбиент. Мека и апсорбирана оваа крпа ги има сите. Комплетот за памучни бања со 10 парчиња со меки, вклучува две крпи за бања, две рачни крпи и шест крпи за миење, сите за голема вредност. Овие крпи се лесни за грижа, само фрлете ги во мијалник и фен. Сетот за пешкири од 10 парчиња вклучува : 2 бања, 2 рака, 6 крпи за миење. Лесна грижа, текстурирана граница, мека и апсорбирана, направена во Пакистан. Цврста боја. Достапно во повеќе бои.

Главните својства

Избор на купувачот

Бобс црвен мел
  • Ново
Класификација на производот:

Бобс црвен мел

Црвениот мелница со кафеав мелница на целото зрнца, брашно од кафеав ориз е внимателно заземјување на л�

DEN 224.48