• Ново
Тајни богатства женски и жени плус долги ракави на врвот и велосипедски шорцеви салон, парче

Тајни богатства женски и жени плус долги ракави на врвот и велосипедски шорцеви салон, парче

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Сезоната на тренд салон стил за околу куќата или надвор од вратата! - Прекрасно мека џемпери и кратко сет на тајно богатство и велосипед. Sweetshirt е малку преголем памук од 60% /40% рециклиран полиестер француски тери со графички. Краткото велосипед со висок пораст е 95% памук /5% Спандкс дрес и има покриена лента за половината и се протега за удобност. Достапно во големини XS-S-M-M-L-XL-2 X-3 X и машина за перење. Школка на Топ : 60% BCI памук/ 40% рециклиран полиестер. Кратко : 95% BCI памук/ 5% спандекс. Сет со две парчиња дневна облека. Врвот : долги ракави; Капка рамо; Вратот на екипажот; Предна графичка или печатење на сите; 2x2 манжетни со ребра на вратот, ракавите и полите; опуштено вклопување ;. Кратко велосипед : над должината на коленото; Здраво Подигнување; Покриена еластична лента за половината; Истегнување на телото; Сето тоа печатење или цврсто ;. Машина за перење. Врвот со долг ракав со велосипед кратка пижама поставена за жени од тајни богатства.

Главните својства

Избор на купувачот