• Ново
9ft Летаат Риболов Заострени Лидер Поддршка Стринг Летаат Риболов ЛИНИЈА 3X-7X

9ft Летаат Риболов Заострени Лидер Поддршка Стринг Летаат Риболов ЛИНИЈА 3X-7X

Buyers rating:
DEN 207.84

Износ

Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Сосема нов и квалитетен. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален*Едниот крај на жицата за намалување има потенок дијаметар, а другиот крај има подебел дијаметар.Спецификација : *Материјал : Најлон*Боја : Јасно (Како Што Покажуваат Сликите) * Димензии : Должина Прибл. Добра функција и сигурна за употреба. Дебелиот крај е поврзан со главната линија или линијата за поврзување, а тенкиот крај е поврзан со куката за мува*колку е поголем бројот пред "Х", толку е потенок врвот на линијата, "Х" нема никаква врска со должината, треба да обрнете внимание при изборот. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба.

Главните својства

Избор на купувачот

Baretraps Garner се лизга на женските лекари
  • Ново
Класификација на производот:

Baretraps Garner се лизга на женските лекари

Baretraps женски случајни со атлетски начин на живот како вашиот, Гарнер ќе биде вашиот најдобар тим играч о�

DEN 2.00
Бобс црвен мел
  • Ново
Класификација на производот:

Бобс црвен мел

Црвениот мелница со кафеав мелница на целото зрнца, брашно од кафеав ориз е внимателно заземјување на л�

DEN 224.48
Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit
  • Ново
Класификација на производот:

Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit

Оваа маица за кратки ракави на Класик Класик Класик е изработена од удобна 100% памучна ткаенина Оваа кош�

DEN 335.52