• Ново
Примарни Сребрени Сребрени Родиумски Ѕвезди И Кубни Циркони Слоевити Со Продолжен Ѓердан

Примарни Сребрени Сребрени Родиумски Ѕвезди И Кубни Циркони Слоевити Со Продолжен Ѓердан

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Носете го овој прекрасен слоевит ѓердан со вашата омилена облека за стилски изглед на пиле. Овој ѓердан со кабелски синџир од 18 инчи има шарм од 5,3 мм и кубни цирконски камења заедно со брилијантна полирана завршница за шармантен сјај. Завршено со затворач за пролетен прстен, овој ѓердан има продолжувач од 2 инчи и овој ѓердан совршено ќе тече со вашиот избор на накит.Метална Тежина : 5,43 Грама Накит Тип : Финехаин Стил : Каблетип : Ѕвезди Слоевит Ѓердан Накит Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Пролет Рингметал : Стерлинг Сребрена Боја : Бели Димензии : 18-инчен х 0,8 мм Синџир, 5,3 мм Шарм, 2-инчен Лок.Детали за камен : Тип : Кубна цирконијаколор : Бела Форма : Тркалезна Големина : 3ммквантитет : 12 вашата ставка пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Стерлинг Сребро, Полиран, Пролетен Прстен, 2-инчен Лок., 18-инчен Синџир, Кубни Циркони.

Главните својства

Избор на купувачот

Женски Костими За Капење Комплет За Бикини Со Завој За Склекови Бразилска Облека За Плажа Женски Костими За Капење Комплет Бандо
  • Ново
Класификација на производот:

Женски Костими За Капење Комплет За Бикини Со Завој За Склекови Бразилска Облека За Плажа Женски Костими За Капење Комплет Бандо

костим за капење, жените костим за капење coverup за жените женска бански костуми perfect mens пливаат водови плу

DEN 0.67
Санвиглор Дами Комбинезон Без Ракави Една Облека Кариран Принт Севкупно Секојдневни Дуксери Летни Салони Комплети Цветни Л
  • Ново
Класификација на производот:

Санвиглор Дами Комбинезон Без Ракави Една Облека Кариран Принт Севкупно Секојдневни Дуксери Летни Салони Комплети Цветни Л

Класична Гардероба Главна Тренерка.Карактеристики : 1 ДизајнБез Ракави, Облека Од Едно Парче, Јамка За П�

DEN 1.33