• Ново
Гурмија Кт Дигитален Пржење На Воздух Со Водено Готвење, Црн ГАФ486

Гурмија Кт Дигитален Пржење На Воздух Со Водено Готвење, Црн ГАФ486

Buyers rating:
DEN 784.00

Износ

Опционален Потсетник За Храна За Вртење : Ве Поттикнува да ја свртите храната на половина пат од времето за готвење. Fryforce 360° Технологија готви со моќен циркулирачки загреан воздух наместо масло, елиминирајќи до 80% од маснотиите. Вклучува книга со рецепти преполна со идеи за оброци и графикони за готвење за да започнете. Модел : ГАФ486. 12 Функции За Готвење Со Еден Допир вклучуваат : Пржење На Воздух, помфрит, крилја, сланина, морска храна, зеленчук, печење, печење, пржење, дехидрирање, загревање и загревање. 4 qt капацитет обезбедува доволно простор за готвење за семејството и пријателите. Состојба : Нова. 12-Те Функции За Готвење Со Еден Допир На Гурмијата, вклучувајќи пржење на воздух, печење и дехидрирање, го олеснуваат подготвувањето на оброците без врева. Аголниот екран на допир го прави едноставно и лесно прилагодување на вашите поставки и преференции.

Главните својства

Избор на купувачот

Prettyui Дигитален Календар Будилник Ден Часовник Шарени Голем Дигитален Дисплеј Студентите Будилници ПРЕДВОДЕНА Електронски
  • Ново
Класификација на производот:

Prettyui Дигитален Календар Будилник Ден Часовник Шарени Голем Дигитален Дисплеј Студентите Будилници ПРЕДВОДЕНА Електронски

Тип на ставка : Дисплеј Во Боја Дигитален Часовник Материјал : Абсколор : Бела, Црна Тежина : 200g Size : 13,5x3, 5x10

DEN 527.20
Адисон Расел Акција Фото Печатење
  • Ново
Класификација на производот:

Адисон Расел Акција Фото Печатење

Адисон Расел 2018 Акција Фото Печатење (11 х 14) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцеларија или

DEN 319.84
Лументо Летни Широки Печатени Харем Панталони Облека За Плажа За Жени Боемски Лабави Хипи Палацо Панталони Удобни Јога Панталони
  • Ново
Класификација на производот:

Лументо Летни Широки Печатени Харем Панталони Облека За Плажа За Жени Боемски Лабави Хипи Палацо Панталони Удобни Јога Панталони

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Добра количина на истегнување,

DEN 1.33
клиос Машки Товарни Панталони Големи И Високи Работни Панталони Тактички Панталони На Отворено Салон За Товарни Панталони Со
  • Ново
Класификација на производот:

клиос Машки Товарни Панталони Големи И Високи Работни Панталони Тактички Панталони На Отворено Салон За Товарни Панталони Со

✈ ✈Машки Спортски панталони Џогери Со Џебови Со патент Жици Заострени Атлетски Панталони За трчање Ве�

DEN 383.68