• Ново
Палм Бич 7,5 'чадор на плажа

Палм Бич 7,5 'чадор на плажа

Buyers rating:
DEN 590.08

Износ

Овој чадор од 7-1/2 'ве одржува кул и удобно додека се забавувате на сонце. Изработено е од издржлив, отпорен на вода и е дизајниран да обезбеди долготрајни перформанси. Чадорот на Палм Бич се склопува компактно, што овозможува лесен превоз до плажа, езеро или настан на отворено. Едноставно обезбедете го пол на земја или маса за внатрешен двор, пукајте го и подготвени сте да одите. Овој додаток се навалува за да го блокира сонцето. 7-1/2 'Чадор на плажа : Изработено од силен материјал отпорен на вода. Издржлив чадор за внатрешен двор на плажа. Доаѓа во светли разновидни бои. Набори компактно за лесен транспорт. Има карактеристика на навалување и силни ребра.

Главните својства

Избор на купувачот