• Ново
Иноа # 5. - Светло-Кафеава Мока Од Лореал Професионалец За Унизе-Оз Боја На Коса

Иноа 5. - Светло-Кафеава Мока Од Лореал Професионалец За Унизе-Оз Боја На Коса

Buyers rating:
DEN 704.00

Износ

Што е тоа : L ' Oreal Provinoa Бојата е постојан производ во боја на коса без амонијак кој користи технологија на систем за испорака на масло (ODS2) која ја доставува бојата до срцето на косата додека обезбедува хидратација и бесконечен интензитет на боја. Крајната во луксузна боја на коса.Што прави : иноа постојаната боја на коса се крева до 3 нивоа, обезбедува оптимизирана удобност на скалпот за време на развојот, обезбедува до 100% покривање на белата коса и 50% повеќе сјај. Резултатот е прекрасна боја која е живописно светла и изгледа природно. ИНОА, исто така, ја остава косата да се чувствува условена со прекрасен сјај во боја кој трае 6 недели.Што друго треба да знаете : Новата најсовремена технологија во боите за коса ИНОА создава посилна врска за неутрализирање на русокосите нијанси. Време на развој 35 минути. Без мирис. Иноа. Боја д ' оксидација. Измешајте 1+1.

Главните својства

Избор на купувачот

Шина Штука Уметност Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Дневни Морски Желки Од
  • Ново
Класификација на производот:

Шина Штука Уметност Црно Украсено Дрво Врамено Со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов - Дневни Морски Желки Од

Шина Штука Уметност 14х18 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов

DEN 2.67
Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено
  • Ново
Класификација на производот:

Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено

Какво фантастично лесно здолниште! Воопшто не е прилепено, со лесен материјал, така што без напор, одете�

DEN 383.84
Дневник За Боење За Возрасни: Стрес
  • Ново
Класификација на производот:

Дневник За Боење За Возрасни: Стрес

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интеракти�

DEN 0.67
Nuwallpaper Teal Saybrook Кора И Стап Позадина
  • Ново
Класификација на производот:

Nuwallpaper Teal Saybrook Кора И Стап Позадина

Опкружете се со смирувачкиот амбиент на океанот со оваа кора и стап позадина Аква брановите се виткаат �

DEN 0.33
Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи
  • Ново
Класификација на производот:

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи

Од прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разнови�

DEN 286.24