• Ново
Четири Сезони 90° Женски Стандард О-Прстен Климатизација Фитинг Со R134a Сервис Порта

Четири Сезони 90° Женски Стандард О-Прстен Климатизација Фитинг Со R134a Сервис Порта

Buyers rating:
DEN 691.20

Износ

Опис на брендот : Четири Сезони произведува комплетна линија на замена на производи за контрола на климата за денешните возила и е најголемиот резервен снабдувач во индустријата.А/Ц Црево За Ладење Фитингак Фитинг /Стандард " челична / алуминиумска конструкција, Прецизно обработена, конектор во стилот на Монистра" - 14958.

Главните својства

Избор на купувачот

Intel Core i5-6500TE Процесор
  • Ново
Класификација на производот:

Intel Core i5-6500TE Процесор

Видеа, крцкави Процесор База Фреквенција 2 Графички Видео Макс Меморија 64 МК Производител На Процесор : �

DEN 9119.68
Холи Перформанси 26-Гас Плоча
  • Ново
Класификација на производот:

Холи Перформанси 26-Гас Плоча

Холи производите се неприкосновен лидер во системите за гориво повеќе од 100 години Холи карбураторите г

DEN 799.20