• Ново
Горила Коли Поли Депонија количка лб. капацитет

Горила Коли Поли Депонија количка лб. капацитет

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Солиден од дизајнот. Олеснете ја работата во градинарството и дворот со сигурни колички Со Горилни Колички. Издржливата поли када отпорна на удари лесно се чисти и нема да ' рѓа. Иновативен дизајн на челична рамка што овозможува брзо и едноставно склопување. Новиот систем за фрлање со брзо ослободување овозможува содржината целосно да се фрли. Лесно за маневрирање со управување со нула вртење. Патентираната рачка 2-во-1 овозможува влечење на количката зад трактор или АТВ на тревникот или лесно влечење со рака. Избалансирана, екстра широка основа со стабилност на 4 тркала ја прави способна да се справи со тешки проекти за уредување или градинарски проекти. Совршена алатка која заштедува време и го намалува заморот при влечење на тешка нечистотија, прекривка, чакал или растенија. Пневматски гуми од 13 инчи за справување со кој било терен. Капацитет за влечење од 1.200 фунти, совршена алатка за употреба околу градината, тревникот, шталата или фармата.

Главните својства

Избор на купувачот

Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено
  • Ново
Класификација на производот:

Идораван Женско Основно Разноврсно Здолниште Дозвола За Жени Молив Бодикон Кратко Здолниште Закривено Еластично Тенко Кожено

Какво фантастично лесно здолниште! Воопшто не е прилепено, со лесен материјал, така што без напор, одете�

DEN 383.84
Холи Перформанси 26-Гас Плоча
  • Ново
Класификација на производот:

Холи Перформанси 26-Гас Плоча

Холи производите се неприкосновен лидер во системите за гориво повеќе од 100 години Холи карбураторите г

DEN 799.20
Панталони За Жени Работат Секојдневен Лен За Широк Струк Широка Нога Лабаво Вклопување Палацо Плажа Трендовски Панталони Со
  • Ново
Класификација на производот:

Панталони За Жени Работат Секојдневен Лен За Широк Струк Широка Нога Лабаво Вклопување Палацо Плажа Трендовски Панталони Со

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Тип На Шема : Печатење Стил : Мода, Каузал�

DEN 1.33
Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи
  • Ново
Класификација на производот:

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи

Од прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разнови�

DEN 286.24
Nuwallpaper Teal Saybrook Кора И Стап Позадина
  • Ново
Класификација на производот:

Nuwallpaper Teal Saybrook Кора И Стап Позадина

Опкружете се со смирувачкиот амбиент на океанот со оваа кора и стап позадина Аква брановите се виткаат �

DEN 0.33