• Ново
Лак Чика Леле Леле

Лак Чика Леле Леле

Buyers rating:
DEN 576.00

Износ

Син На Растафаријански музичар, Бас Начо порасна во Јамајка и Мајами и ја апсорбираше музиката на двете култури пред да излезе самостојно со сосема нова, уникатна атмосфера. Еден од најжешките млади хип-хоп продуценти и уметници кои работат денес, Начо е мулти-инструменталист кој е умешен на гитара, тастатури и тапани. Неговата музика ги спојува елементите на џунглата, тапанот и басот, хип-хопот, реге, куќата во една кохезивна целина. Новата целосна должина на начо " Лак Чика леле леле " содржи толку многу висококвалитетни метежи што е лесно да се разбере зошто тој е оценет во печатот како еден од најдобрите нови продуценти/уметници што излегоа од сцената Во Мајами за доста време. Овој производ е овластен произведен НА барање ЦД-Р Лак Чика леле леле.

Главните својства

Избор на купувачот

Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба
  • Ново
Класификација на производот:

Вртлив Акцент Стол, Барел Фотелја, Тапациран Читање Стол Еден Софа Дневна Стол, Тркалезна Барел Стол Во Ткаенина За Дневна Соба

6 ФУНТИ / 47.3 ФУНТИ Стапала материјал Железо Стапала Боја Злато Тапацир Материјал Теди Ткаенина Тип На Пр

DEN 1.67
клиос Машки Товарни Панталони Големи И Високи Работни Панталони Тактички Панталони На Отворено Салон За Товарни Панталони Со
  • Ново
Класификација на производот:

клиос Машки Товарни Панталони Големи И Високи Работни Панталони Тактички Панталони На Отворено Салон За Товарни Панталони Со

✈ ✈Машки Спортски панталони Џогери Со Џебови Со патент Жици Заострени Атлетски Панталони За трчање Ве�

DEN 383.68
Вожидаоза Женски Врвови О Елек Без Ракави Без Врат Цветни Блузи Врвови За Печатење Женска Маичка Камизола Женски Резервоар За
  • Ново
Класификација на производот:

Вожидаоза Женски Врвови О Елек Без Ракави Без Врат Цветни Блузи Врвови За Печатење Женска Маичка Камизола Женски Резервоар За

удобен и ласкав на3 погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат во пролет или лето.О�

DEN 271.84