• Ново
Смед, СМД67370, Бццрн Бар-Стил Боја-Кодирани Етикети, Ролна, Розова

Смед, СМД67370, Бццрн Бар-Стил Боја-Кодирани Етикети, Ролна, Розова

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Самолепливи, ролни со етикета кодирани во боја имаат обвивка со цврста боја и обоен карактер отпечатен на бела позадина. Боите се компатибилни со системите за крајни јазичиња користејќи формат во стилот на лента. Етикетите се постигнати за да обезбедат завиткана лента во боја. Секоја ролна вклучува 500 етикети и доаѓа во кутија за издавање. Етикетите се високи 1-1/4" широк х 1" пред преклопување. Smead BCCRN Бар-Стил Боја-Кодирани Етикети, Розова, 500 / Ролна (Количина) Smd67370, BCCRN Бар-Стил Боја-Кодирани Етикети, 500 / Ролна, Розова.

Главните својства

Избор на купувачот

Комерцијален Миксер За Храна VEVORbrand, 20qt 750W Брзини Прилагодлив Процесор За Храна Тешка Работа Со Куки За Тесто Од Нерѓосувачки
  • Ново
Класификација на производот:

Комерцијален Миксер За Храна VEVORbrand, 20qt 750W Брзини Прилагодлив Процесор За Храна Тешка Работа Со Куки За Тесто Од Нерѓосувачки

Совршено дизајниран за да ги направите сите видови мешање храна 3 Додатоци За Мешање секој миксер индус�

DEN 8639.84
Женско Здолниште Европски И Американски Темперамент Метална Боја Закривено Дно Стп Кожна Странична Патент Торба Мода Кратко
  • Ново
Класификација на производот:

Женско Здолниште Европски И Американски Темперамент Метална Боја Закривено Дно Стп Кожна Странична Патент Торба Мода Кратко

Големина : XS Половината : 66cm / 25.98" Колк : 90cm / 35.43" Должина : 36cm / 14.17" Големина : S Половината : 70cm / 27.56" Колк : 94cm /

DEN 399.84
Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи
  • Ново
Класификација на производот:

Жените Долги Ракави Врвот Плус Големина Дозвола Мода Жена Долги Ракави Long Маица Печатење Маица Со Качулка Џебови Блуза Блузи

Од прилика : Тоа Ќе Биде Вашиот Најдобар Избор Или За Носење, Овие Врвови Може Да се Совпаднат со Разнови�

DEN 286.24
Холи Перформанси 26-Гас Плоча
  • Ново
Класификација на производот:

Холи Перформанси 26-Гас Плоча

Холи производите се неприкосновен лидер во системите за гориво повеќе од 100 години Холи карбураторите г

DEN 799.20