• Ново
Жените Плус Големина Мода Жена Каузална Печатење Блуза Краток Ракав Маица Лето Копче Блузи Сина

Жените Плус Големина Мода Жена Каузална Печатење Блуза Краток Ракав Маица Лето Копче Блузи Сина

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Модна Жена Причинско-Последична Печатење Блуза Краток Ракав Маица Лето Копче Врвовикарактеристики : 1.Карактеристики : Копче, Краток Ракав,Печатени ,Секојдневни,Носат,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Може Да Биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви,Фустан, потпетици или станови,токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалната Европска Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 119cm/46.85 "Ракав : 22cm/8.66" Должина : 69cm/27.17 " лабави врвови за жени. лабави врвови за жени лето. лабави врвови за жени плус големина. плус големина лабави врвови.

Главните својства

Избор на купувачот

Лук гурмај хабанеро кисела лук, оз
  • Ново
Класификација на производот:

Лук гурмај хабанеро кисела лук, оз

Овој лук од Хабанеро е многу жежок! Кисела лук се прави со процес на ладен мариноване што му овозможува н

DEN 127.68
Бобс црвен мел
  • Ново
Класификација на производот:

Бобс црвен мел

Црвениот мелница со кафеав мелница на целото зрнца, брашно од кафеав ориз е внимателно заземјување на л�

DEN 224.48
Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit
  • Ново
Класификација на производот:

Gildan Ultra Cotton Classic Mouth Shorte Schait Moit

Оваа маица за кратки ракави на Класик Класик Класик е изработена од удобна 100% памучна ткаенина...

DEN 335.52