• Ново
Крај На Земјиштето Машка Супер Мека Супима Потсмеваат Желка

Крај На Земјиштето Машка Супер Мека Супима Потсмеваат Желка

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Памучната ткаенина исто така се спротивставува на брчките натрупувањето собирањето и дамките значи, ако се случи животот, можете лесно да знаете дека истурање или несреќа нема да бидат важни. Се вклопува подобро од кога било, совршено сам или под блејзер. Ребро-плетен врат и манжетни, директно дно. Одлично слоевито парче овие кошули можат да се носат со речиси се.

Главните својства

Избор на купувачот

Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со �

DEN 2.00
Облека од 80-тите За Мажи Небесно Сини Шорцеви Сетмени Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки
  • Ново
Класификација на производот:

Облека од 80-тите За Мажи Небесно Сини Шорцеви Сетмени Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки

Комплетот од 2 парчиња има тркалезен врат, еластична лента и затворање на врвката Маичката е исечена со �

DEN 1.33
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла во т

DEN 2.67