• Ново
На Кого Му Е Потребен Дедо Мраз Кога Ќе Се Појави Кошула Х-Мас Подарок Маица За Дедо

На Кого Му Е Потребен Дедо Мраз Кога Ќе Се Појави Кошула Х-Мас Подарок Маица За Дедо

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Барате божиќен подарок за вас дедо? На вашиот дедо ќе му се допадне овој смешен подарок за маица На Одмор. Нарачајте сега овој смешен дуксер за незаборавен божиќен празник по ваши услови. Кој треба Дедо мраз кога ќе Се Појавува смешно Х-мас маица во црно За дедо / одмор подароци идеи за дедо / 1 кошула по нарачка. Изработен од 100% памук, висококвалитетен, washимски измиен лесен материјал. Мастило за печатење на база на вода, еколошки квалитет што обезбедува безбедност. Измијте внатре во ладна вода, Се препорачува сушење На Природен воздух. Поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може малку да се разликуваат од фотографиите. Кој треба Дедо мраз кога ќе Се Појавува смешно Х-мас маица во црно За дедо / одмор подароци идеи за дедо / 1 кошула по нарачка. Изработен од 100% памук, висококвалитетен, washимски измиен лесен материјал. Мастило за печатење на база на вода, еколошки квалитет што обезбедува безбедност. Измијте внатре во ладна вода, Се препорачува сушење На Природен воздух. Поради различни компјутерски монитори/калибрации, боите може малку да се разликуваат од фотографиите.

Главните својства

Избор на купувачот

Менс Рингспун памучна Нано-Маица
  • Ново
Класификација на производот:

Менс Рингспун памучна Нано-Маица

4.5 мл., претходно намален 100% памук со прстен, 30 синглови современ фитсет во потесна јака со ребра со двој�

DEN 287.84
Машки Кошули Летни Машки Работни Кошули Со Долги Ракави Машка Есенска И Зимска Мода Секојдневно Брусење Кариран Џеб Јагнешка
  • Ново
Класификација на производот:

Машки Кошули Летни Машки Работни Кошули Со Долги Ракави Машка Есенска И Зимска Мода Секојдневно Брусење Кариран Џеб Јагнешка

52" рамо : 45см / 17.13"ГОЛЕМИНА : Xxxxl биста : 120cm / 47.23" Должина : 71cm / 27.95"Големина : XXL биста : 108см / 42.83" Должина : 70cm /

DEN 388.80
Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Менс Дрибленд 5. оз., Маица Пакет

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со �

DEN 2.00