• Ново
Астронаутот на дизни Глупава Вселенска Легенда-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Црвена

Астронаутот на дизни Глупава Вселенска Легенда-Памучна Маица Со Кратки Ракави За Возрасни-Прилагодено-Црвена

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Одликувајќи се со високиот, добродушен другар На Мики, подготвувајќи се за полетување, оваа вселенска маичка На Дизни сигурно ќе ги воодушеви обожавателите. Залепени шевови на вратот и рамото за издржливост. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.100% Претходно намален памук.Официјални Дизни Стоки Дизни Мики И Пријатели Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Дизни Глупави Маици; Дизни Вселенски Маици; Дизни Простор Ден Маици; Момчиња Глупави Маици Лансирање во надвор од овој свет авантури со "Вселенска Легенда" кога ќе се носат овој Астронаут Глупав маица. 3/4" ребро-плетена јака. 100% памук. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави.

Главните својства

Избор на купувачот

Облека од 80-тите За Мажи Небесно Сини Шорцеви Сетмени Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки
  • Ново
Класификација на производот:

Облека од 80-тите За Мажи Небесно Сини Шорцеви Сетмени Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки

Комплетот од 2 парчиња има тркалезен врат, еластична лента и затворање на врвката Маичката е исечена со �

DEN 1.33
Кафепрес-Сас. & Куче-Лесна Маица-ЦП
  • Ново
Класификација на производот:

Кафепрес-Сас. & Куче-Лесна Маица-ЦП

Овие квалитетни маици со краток ракав со вратот на екипажот се 100% претходно намален памук (мешавина од п

DEN 383.84
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла во т

DEN 2.67
Glookwis Менс V Вратот Основни Маица Секојдневен Маица Редовно Се Вклопуваат Мода Блуза Обичен Чипка До Врвови Маици Темно Каки
  • Ново
Класификација на производот:

Glookwis Менс V Вратот Основни Маица Секојдневен Маица Редовно Се Вклопуваат Мода Блуза Обичен Чипка До Врвови Маици Темно Каки

Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2 Ткаенината Е Мека и Дише, Удобн

DEN 1.33
Машка Кошула Со Долги Ракави Елитај Машки Графички И Везена Модна Маица Пролетна И Есенска Печатена Маичка Со Пуловер Со Пуловер
  • Ново
Класификација на производот:

Машка Кошула Со Долги Ракави Елитај Машки Графички И Везена Модна Маица Пролетна И Есенска Печатена Маичка Со Пуловер Со Пуловер

47"Sleeve : 69cm / 27 Кошулата со јака со цврста лента изгледаше добро без разлика дали е напикана во фармерки ил�

DEN 271.52
Менс Рингспун памучна Нано-Маица
  • Ново
Класификација на производот:

Менс Рингспун памучна Нано-Маица

4.5 мл., претходно намален 100% памук со прстен, 30 синглови современ фитсет во потесна јака со ребра со двој�

DEN 287.84
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99 / 1; Спортската Сива е 90 / 10; беспрекорно ребро на вратот; зале�

DEN 817.92