• Ново
Кадифен Телефон Заштитник Декоративен Телефон Случај Компатибилен За Галакси А03

Кадифен Телефон Заштитник Декоративен Телефон Случај Компатибилен За Галакси А03

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

- Сите функции можат лесно да се користат без отстранување на куќиштето на телефонот, пригодна алатка. - Куќиштето на телефонот е изработено од висококвалитетни материјали, супер помеки, меки и мазни, што може да ви овозможи удобно држење и загревање на рацете во зима.

Главните својства

Избор на купувачот