• Ново
iLive Жичен Игри Слушалки Со Микрофон, Над-Уво, IAHG39B, Црна

iLive Жичен Игри Слушалки Со Микрофон, Над-Уво, IAHG39B, Црна

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Нашите стерео слушалки за игри во живо се универзално компатибилни (КОМПЈУТЕР, Play Station, Xbox, итн.) и понудете го најдоброто што може да го понуди игри. Удобните ушни влошки и прилагодливата лента за глава ги прават овие сон за вашите најдолги сесии за игри, додека вградениот микрофон, кабелот од 7,2 стапки и контролите во линија (неми, волумен) ги задоволуваат сите ваши потреби за игри. USB приклучок за Led Диоди додава допир на забава додека ги уништувате вашите непријатели и станувате шампион во игри. Овие слушалки имаат забавна комбинација на црна и сина боја. Поддржува КОМПЈУТЕР, Playstation, Xbox One, итн. Меки амортизирани ушни влошки. Прилагодлива лента за глава. Контроли во линија : неми, волумен. Прилагодлив стожерен микрофон. ЛЕД светлосни ефекти. 7.2 нога кабел. 3.5 мм стерео аудио и микрофон приклучок. USB приклучок ЗА led светлосна моќност. ЗАТЕМНЕТИ : 8,82 х 7,6 х 9,21". 3,5 мм женски до 2 х 3,5 мм машки И кабел. 90-Ден Ограничена Гаранција. Упатство за корисникот.

Главните својства

Избор на купувачот

Санвиглор Дами Комбинезон Без Ракави Една Облека Кариран Принт Севкупно Секојдневни Дуксери Летни Салони Комплети Цветни Л
  • Ново
Класификација на производот:

Санвиглор Дами Комбинезон Без Ракави Една Облека Кариран Принт Севкупно Секојдневни Дуксери Летни Салони Комплети Цветни Л

Класична Гардероба Главна Тренерка.Карактеристики : 1 ДизајнБез Ракави, Облека Од Едно Парче, Јамка За П�

DEN 1.33
Ac Адаптер За Acer Aspire V5-482PG V7-V7-582P
  • Ново
Класификација на производот:

Ac Адаптер За Acer Aspire V5-482PG V7-V7-582P

Моќност : Влез 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 19 V 4.74 а 90 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Конек

DEN 270.08
Женски Костими За Капење Комплет За Бикини Со Завој За Склекови Бразилска Облека За Плажа Женски Костими За Капење Комплет Бандо
  • Ново
Класификација на производот:

Женски Костими За Капење Комплет За Бикини Со Завој За Склекови Бразилска Облека За Плажа Женски Костими За Капење Комплет Бандо

костим за капење, жените костим за капење coverup за жените женска бански костуми perfect mens пливаат водови плу

DEN 0.67
Вожидаоза Женски Врвови О Елек Без Ракави Без Врат Цветни Блузи Врвови За Печатење Женска Маичка Камизола Женски Резервоар За
  • Ново
Класификација на производот:

Вожидаоза Женски Врвови О Елек Без Ракави Без Врат Цветни Блузи Врвови За Печатење Женска Маичка Камизола Женски Резервоар За

удобен и ласкав на3 погоден за двете дами или тинејџерски помлади девојки кои носат во пролет или лето.О�

DEN 271.84
Големи Празнични Зделки
  • Ново
Класификација на производот:

Големи Празнични Зделки

НЕ ТРЕБА ДА СЕ КОРИСТИ ВО ВЛАЖНИ ИЛИ ВЛАЖНИ ЛОКАЦИИ КАКО БАЊА подароци за мажи вентилатор за греење Спец

DEN 0.33