• Ново
Детски Унисе Маица За Возрасни

Детски Унисе Маица За Возрасни

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Детски Унисекс Маица За Возрасни ДЕТСКИ ИЗНЕНАДУВАЊЕ МАИЦА ЗА ЛИЦЕ - оваа унисекс маица за возрасни изгледа стилски и за мажи и за жени, па затоа е одлична за лесно, секојдневно носење. ПЕЧАТЕНИ во САД - сите дизајни се отпечатени во нашиот високотехнолошки печатарски објект токму овде во Детроит, МИ. Секоја кошула е отпечатена на најквалитетни ткаенини, 100% памук и машина за перење. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН - секој од нашите дизајни се загарантирани автентични и 100% официјално лиценцирани. Дизајните се создадени од нашиот неверојатно талентиран внатрешен тим за графичка уметност кој често рачно црта и го илустрира секој дизајн на маица. Гордо дизајниран и печатен во САД. 100% ЗАГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО - незадоволно од која било причина во првите 30 дена? Веднаш ќе го замениме или вратиме 100% од куповната цена! Проверете ги нашите други огласи за да го видите овој дизајн на алтернативни стилови на телото!. СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ОБОЖАВАТЕЛИ-Нашите графички маици се совршени за подароци, подароци за роденден, Подароци За Божиќ и одмор, торби за сваг/гуди или само лекување!.

Главните својства

Избор на купувачот

Облека од 80-тите За Мажи Небесно Сини Шорцеви Сетмени Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки
  • Ново
Класификација на производот:

Облека од 80-тите За Мажи Небесно Сини Шорцеви Сетмени Секојдневен Ден На Независност Со Кружен Врат Печатење Блуза Со Кратки

Комплетот од 2 парчиња има тркалезен врат, еластична лента и затворање на врвката Маичката е исечена со �

DEN 1.33
Кафепрес-Сас. & Куче-Лесна Маица-ЦП
  • Ново
Класификација на производот:

Кафепрес-Сас. & Куче-Лесна Маица-ЦП

Овие квалитетни маици со краток ракав со вратот на екипажот се 100% претходно намален памук (мешавина од п

DEN 383.84
Машки Кошули Летни Машки Работни Кошули Со Долги Ракави Машка Есенска И Зимска Мода Секојдневно Брусење Кариран Џеб Јагнешка
  • Ново
Класификација на производот:

Машки Кошули Летни Машки Работни Кошули Со Долги Ракави Машка Есенска И Зимска Мода Секојдневно Брусење Кариран Џеб Јагнешка

52" рамо : 45см / 17.13"ГОЛЕМИНА : Xxxxl биста : 120cm / 47.23" Должина : 71cm / 27.95"Големина : XXL биста : 108см / 42.83" Должина : 70cm /

DEN 388.80
клиос 4 јули Кошули За Мажи Патриотски Ѕвезди И Пруги Графички Маици Летни Обични Крпеница На Вратот Врвна Крпеница Гроздобер
  • Ново
Класификација на производот:

клиос 4 јули Кошули За Мажи Патриотски Ѕвезди И Пруги Графички Маици Летни Обични Крпеница На Вратот Врвна Крпеница Гроздобер

✈ ✈ машки поло маици со кратки ракави брзо сушење,поло маици за мажи со кратки ракави,машки поло маици с

DEN 244.80
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99 / 1; Спортската Сива е 90 / 10; беспрекорно ребро на вратот; зале�

DEN 817.92
Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет
  • Ново
Класификација на производот:

Мажи 5. оз. Тешка Памучна Маица Пакет

100% претходно испукан памук; беспрекорно ребро на вратот; залепено рамо до рамо; шиење со двојна игла во т

DEN 2.67